Obchodní podmínky

Stavební stroje

Obchodní podmínky

Vážení obchodní přátelé,
děkuji za Váš zájem o moji nabídku.

Na následujících stránkách však nenaleznete nabídku konkrétních použitých stavebních strojů. Tuto činnost provozuji (za dále uvedených podmínek) jako zprostředkování zakázkového prodeje použitých stavebních strojů ze SRN.

V Německu mám dostatek kontaktů na to, abych Vám zajistil celou škálu nejrůznějších strojů – od vibračního pěchu až po věžový jeřáb.

Je ale z Vaší strany nutné zadat požadovanou značku a typ stroje, co nejvíc technických parametrů, požadované stáří stroje nebo počet motohodin, případně další doplňující údaje.

  • Všechny stroje jsou majetkem mých obchodních partnerů v SRN. Zdůrazňuji, že v případě dohody pak obchodní případ probíhá přímo mezi Vámi a německým obchodníkem.
  • Všechny nabídnuté ceny znamenají ceny „brána závodu“, tj. dopravní náklady a bankovní nebo případné celní poplatky jdou k tíži kupujícího.
  • Platba šekem nebo v hotovosti na místě při odběru zboží, při odběru většího zařízení lze dohodnout jiné podmínky (osobní prohlídka-závazná objednávka-platba fakturou-odvoz).
  • Majitelé si vyhrazují právo až do okamžiku vystavení závazné objednávky nabízené zboží volně prodávat.

Těším se na další spolupráci.
Ladislav Janča

Farm Landscape